Avrupa Ligi Maç Tahmin: Vitoria Guimaraes – Konyaspor

Vitoria Guimaraes – Konyaspor bahis

Vitoria Guimaraes – Konyaspor
Tarih: 07/12/2017
Saat: 23:05
Stat: Dom Afonso Henriques

UEFA Avrupa Ligi’nin I grubun 3.’sü Konyaspor ile 4.’sü Vitoria Guimaraes Portekiz’de son maçlarına çıkıyor.

MAÇI KİM KAZANACAK?

Vitoria Guimaraes 4 puan, Konyaspor 5 puanda. Vitoria Guimaraes’in kazansa dahi gruptan çıkma şansı yok. Ancak Konyaspor deplasmanda kazanır ve Marsilya son maçından mağlup ayrılırsa Konyaspor 2. olup bir üst tura çıkıyor. Konyaspor zor da olsa rakibini deplasmanda yenip diğer maçtan güzel haberi bekleyecek.

Vitoria Guimaraes kendi liginde orta sıralarda orta sınıf bir takım görüntüsünde yoluna devam ediyor. Konyaspor ise ligde çok kötü günler geçiriyor ve düşme potasının için girdi. Bu bunalımlı dönemden çıkmak için önce bu maçtan üst turu getirecek bir galibiyet sonra ligde seri puanlar hedefliyorlar.

MUHTEMEL İLK 11’LER

Ev sahibi Vitoria Guimaraes’in sahaya Douglas Renato, Pedrao Henrique, Raphael, Victor Garcia, Jubal Rocha, Paolo Hurtado, Alhassan Wakaso, Guillermo Celis, Heldon, Joao Vigario, Junior Tallo 11’i ile çıkması bekleniyor.

Buna karşılık Konyaspor’un ise sahada Serkan Kırıntılı, Ali Turan, Petar Filipovic, Ferhat Öztorun, Nejc Skubic, Ömer Ali Şahiner, Ali Çamdalı, Deni Milosevic, Moryke Fofana, Mehdi Bourabia, Patrick Friday Eze 11’i ile olması bekleniyor.

Konyaspor’un deplasmanda kazanmak zorunda olduğunu biliyoruz. Son oynanan maçta Marsilya karşısında 3 puanı son saniye golüyle kaybederek büyük bir avantajı ellerinin tersiyle ittiler. Şimdi zor da olsa bir mucizeyi gerçeğe dönüştürmek için saha olacaklar. Bize göre ortada bir maç. 2,5 gol barajı aşılmaz.