Bu Hafta da Kazandırdık!

Bu kuponumuzu İngiltere’den 1, Almanya’dan 2 maç seçerek oluşturduk. 6.49 gibi ciddi bir oranı yakaladık. Premier Lig’de kötü bir sezon daha geçiren Arsenal, Middlesbrough deplasmanına konuk olmuş zirve takibi açısından son derece hayati bir maç oynamıştı. Son haftalarda art arda gelen puan kayıparını göz önüne aldığımızdan tahminimizi gol sayısı üzerinden oluşturduk. Maçta toplam 3 gol olduğu için tahminimiz geldi.

Bundesliga’nın dev kulübü Bayern Münih ligde pek iddiası olmamasına rağmen kendisi gibi Alman futbol ekollerinden olan Leverkusen deplasmanına konuk oldu. Bu sezon deplasman performansı evlerinde oynadıkları maçlara kıyasla oldukça kötü ve tanınmaz olan Bayern Münih’e maç sonucu düşünemedik. Bunun yerine kolay gol yemeyen savunmalarının maçta 3 gol olmasına izin vermeyeceği tahmininde bulunduk.

Parlak günlerinden çok uzakta olan Schalke 04 bu hafta taraftarlarını üzen takımlardan oldu ve Darmstadt deplasmanından 2-1 yenik ayrılarak orta sıralardan aşağıya doğru geriledi. Schalke 04’ün de deplasman karnesi oldukça kötü. Son haftalarda dağınık savunması ve sürekli saldırgan yapısı maçların gollü geçmesini sağladı. Darmstadt son sırada olmasına rağmen goller bulmayı ve kazanmayı başardı. İki takımda gol atar bahsinde Evet tercihimiz 1.75 gibi süper bir oranı tutturmamıza neden oldu.