Bu Kupona Oynayanlar Kazandı

betting bet sport phone gamble laptop over shoulder soccer live home website concept - stock image

Süper Lig’in önemli takımlarından Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanan maç son yılların en güzel ve zevkli maçlarından biri oldu. Sezona kötü başlayan ancak devre arası transferlerle küllerinden doğmaya başlayan Trabzonspor art arda kazanmaya başlamış ve eski parlak günlerindeki gibi iyi futbol oynamaya başlamıştı. Gol yollarındaki başarılarını üst seviyeye çıkaran Trabzonspor’un Beşiktaş ile evinde oynayacağı maçta açık futbolu tercih edeceğini düşündük. Beşiktaş’ın en sevdiği oyun tarzı bu olduğundan ortaya tam 7 gollü muhteşem bir maç çıktı. 4 üzeri gol seçeneği bizi yanıltmadı.

BAHİS YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe şampiyonluk yarışında uzak kalıyor ancak lig 2.’liği için halen fırsat kolluyor. Takım sezonun ilk yarısındaki istekli yapıya gelmeye başladı. Puan kaybetseler de iyi oyun sergilemeye başladılar. Başakşehir-Galatasaray ve Trabzonspor-Beşiktaş gibi en önemli 4 rakibinin aralarında maç oynayacak olması fırsatını kaçırmak gibi bir delilik yapamazlardı. Maça istekli başlayan Fenerbahçe ilk yarıda 1, 2. Yarıda 2 gol daha bularak her 2 yarıyı da galip kapatarak zor da olsa tahminimizi haklı çıkardı.

Villarreal-Athletic Bilbao La Liga’da en kritik zirve yarışı maçlarından biriydi ve evinde puan puana yarıştığı ezeli rakibini ağırlayan Villareal maçtan 3-1’lik skorla ayrılmasını bildi. Son haftalarda gelinen performanslar gereği iki takımında eşit güçte olduğunu var saydık ve hızlı oyunu seven böyle rakipler arasında gollü maç olacağını düşündük. İki seçeneğimiz vardı. Karşılıklı gol olur ya da 2,5 gol barajı geçilir. İkisi içinden 2,5 gol üstü oranı daha yüksek olduğu için kuponumuza daha uygun bulduk.

BAHİS YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ