Ligleri Başlamadan Yapılan En İyi Kuponlardan Biri

Liglerin başlamasına çok kısa bir süre kala sezon kupa maçları heyecanıyla resmen başladı. Dün akşam maçlarından oluşturduğumuz 3 maçlık kupon 39.27 misli oran kazandırdı. Birbirinden çılgın geçen bu 3 maçta her şey yolunda ve tahminlerimiz doğrultusunda gitti.

bahis kuponuFransa 2. lig takımlarından Ajaccio ve Creteil arasında oynanan tek maçlık eleme müsabakasında normal sürede gol olmadı. Birbirine denk güçte 2 takım arasındaki kupa maçının berabere biteceğini düşünmek çok mantıklıydı.

Aynı durum Le Havre ve Nimes arasındaki maçta da oldu. Ancak berabere biten maçın öyküsü son zamanlardaki hiçbir maça benzemiyordu. Tam 8 golün atıldığı çılgın maçta son düdükle 4-4 olmuştu. Maçın başında 2-0 öne geçen Nimes, her ne olduysa maçın sonlarına doğru 4 gol yiyerek 4-2 geriye düştü. Fakat son bir nefesle dirilip son 2 dakika içerisinde 2 gol bularak maçı 4-4’e getirmeyi başararak uzatmalara gitmesine neden oldu. Üstelik penaltılarla maçı kazandılar. Biz maçın berabere biteceğini düşünüp doğru bir kara verdik ancak şans da yanımızdaydı.