Şampiyonlar Ligi Tahminleriyle Kazandırdık

Futbolun en büyük ligi Şampiyonlar Ligi’nde muhteşem bir gece yaşandı. Dünya devlerinin karşı karşıya geldiği çeyrek final ilk maçlarında 2 sürpriz sonuç çıktı. Borussia Dortmund ve Bayern Münih evlerinde yenilerek adeta tur şansını mucizelere bıraktılar. Dolayısıyla bahis severler adına oldukça hayal kırıklığı yaşatan bir günü yaşadık. Ancak bizim oluşturduğumuz kuponumuz maç sonucu düşünmediğimiz için tuttu ve 4.329 gibi iyi bir oranla oynayanların yüzünü güldürdü.

BAHİS YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Avrupa’nın atak futbolu seven 2 değerli takımlarından Borussia Dortmund ve Monaco’yu karşı karşıya getiren maçta sürpriz sayılabilecek bir sonuç çıktı. Evinde Monaco’ya 3-2 yenilen Dortmund’u zor bir rövanş bekliyor. Monaco’nun bu sezon muhteşem bir performans sergilediğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle 2 takımın gol yollarında ne derece becerikli olduğunu bildiğimiz için her 2 takımda gol atar seçeneği bize cazip geldi.

Benzer bir kararı Almanya’da oynanan Bayern Münih-Real Madrid maçı için de verdik. Maç kimin sahasında olursa olsun her 2 takımında maçtan galip gelebilecek güçte ve yetenekte olduğunu biliyorduk. Bu maçta da her 2 takım gol bularak tahminimizde bizleri yanıltmadı.

Son tahminimizde Atletico Madrid oldukça tecrübe kazandığı devler liginde evinde kolay kolay puan vermeyen bir takım olduğunu bizlere yeniden kanıtladı. Ancak biz tahminimizi yine gol sayısına göre ayarladık ve Atletico Madrid’in üst basamaklarda oldukça kontrollü oyunu benimsemesini 2,5 gol altı şeklinde yorumladık.

Kuponumuz düşük bir oran verse de devler ligi için oldukça başarılı.

BAHİS YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ