Serie A Kuponumuz Yine Yanıltmadı

Serie A’da bitime 2 hafta kala heyecan dorukta. Bu ligden seçtiğimiz 3 maçlık kuponumuz geldi. Zirve yarışçılarından Fiorentina ve Lazio arasındaki maç oldukça kritikti. Lazio bu sezon deplasmanlarda istenilen başarılardan uzak kalarak zirve hedeflerinde sürekli yaralar aldı. Fiorentina ilk 5 şansı zayıf olmasına rağmen bu sezon evinde her maçta tüm rakiplere kâbus olmaya devam ediyor. Bu maçta da rakibini zor da olsa yenmeyi başararak bizleri yanıltmadı.

Şampiyonluk şansı mucizelere kalan Napoli Torino deplasmanından çok rahat bir galibiyetle ayrılarak 2.05 gibi önemli bir handikaplı tahminimizin tutmasına neden oldu. Roma ile mücadele ettiği 2.’lik koltuğunda son haftaya kadar azmini koruyacağa benziyorlar.

Inter kötü gidişe ısrarla dur demeyenlerden. Evlerinde oynadıkları Sassuolo maçında kaybederek zirveden tamamen koptular ve ilk 5’te yer alıp UEFA’ya katılma şanslarını kaybettiler. Bu sezon çoğu maçta gol yeme alışkanlıklarını sürdürdükleri için saha avantajını da düşünerek İki Takımda Gol Atar seçeneğini doğru bulduk.