Tahminlerimiz Yine Yanıltmadı

Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final ilk maçları unutulmaz sonuçlarla geçildi. Açıkçası evlerinde rakiplerini ağırlayan Borussia Dortmund ile Bayern Münih’in yenileceklerini tahmin etmek gerçekten çok zor olurdu. Fakat çeyrek final aşamasında hiç bir takımın evinde ya da deplasmanda kazanıp kaybedeceği üzerine tahminde bulunmak gerçekten çok zor.

Şampiyonlar Ligi için hazırladığımız ve tutan bu kuponda böylesine zorlu devlerin olduğu müsabakalarda maç skoru yerine gol tahminlerinin daha doğru olduğunu kanıtlar nitelikte.

Borussia Dortmund’un şok birşekilde evinde yenilmesi bazı tahmin severleri yanıltmış olsa da 2 takımında golcü yönünün kuvvetli olması gol bahsi oynayanları mutlu etmiştir. Biz de tahminimizde 4 üzeri gol seçeneğini uygun bularak doğru karar verdiğimizi düşünüyoruz.

Atletico Madrid evinde ağırladığı tecrübesiz rakibine karşı oldukça zorlanmasına rağmen galip gelerek tur için ufak çapta bir avantajı cebine koydu. Atletico Madrid’in böylesine dikkat ve efor gerektiren maçlarda oldukça zor gol yediğini bildiğimiz için Her 2 takımda gol atar seçeneğinden Hayır’ı seçerek doğru bir karar vermiş olduk.

Bayern Münih ile Real Madrid arasındaki erken final niteliğindeki maçta ise Bayern Münih evinde çok tartışmalı geçen maçta Real Madrid’e boyun eğerek turu mucizelere bıraktı. Real Madrid’in son yıllarda Şampiyonlar Ligi’nde çok başarılı olduğunu ve bu kulvarı her şeyden çok önemsediğini biliyoruz. Biz tahminimizi Real Madrid’in yenilmeyeceği üzerine yaptık. Beraberlik ya da Real Madrid galibiyeti çifte şansı cazip bir oran olduğu için tercihimizi değerli kıldı.