UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçları Kazandırdı!

şampiyonlar ligi kupon

Dün futbolseverler UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarının heyecanıyla ekranları başındaydı. Birbirinden önemli maçların yer aldığı elemelerden seçtiğimiz 3 maç ile oluşturduğumuz kupon 14. 63 gibi çok değerli bir oranla geldi.

bahis kuponlarıİlk maç Azeri temsilcisi Karabağ ile Danimarka’nın başkent takımı Kopenhagen arasındaydı. İlk maç olması nedeniyle her iki takımda maça çok kontrollü başladı. Oran iyiliği açısından şansımızı ev sahibinden yana kullandık. Sonuçta 1 – 0’la da olsa Karabağ maçı kazanmayı başardı. Tur için avantajı da cebine koydu.

Kıbrıs Rum Kesimi takımı APOEL Nicosia, Çek Cumhuriyetinin en köklü takımlarından Slavia Prag’ı evinde ağırladı. Gene ev sahibi avantajıyla APOEL Nicosia’yı daha avantajlı olarak değerlendirdik. Kıbrıs temsilcisi 2 gol bularak turu büyük ölçüde garantiledi.

Son maç ise Almanya’nın yükselen yıldızı Hoffenheim ile İngilizlerin ekol takımı Liverpool ile kapıştı. Maçta gülen ve avantajı kapan İngilizler oldu. Deplasmanda rakibini 2 – 1 yenmeyi başaran Liverpool turu için büyük bir avantaj elde etti. Deneyimsiz rakibini rahat devirmeleri tahminimizi yanıtmadı.