Yine Brezilya Kuponları Yine Kazanç!

Gene Brezilya gene süper bir kupon! Bu sezon üzerine sürekli titrediğimiz Brezilya Birinci ligi muhteşem paralar kazandırmaya devam ediyor. Gece 22:00 aynı anda oynanan birbirinden kritik üç lig maçından çıkan oran tam 44.68. Brezilya’da 19. haftanın en önemli maçlarından birinde ligin diplerini ilgilendiren can alıcı maçta Bahia, Sao Paulo’yu zorda olsa yenerek muhteşem bir iş başardı. İlk yarıda 2 gol bulmayı başaran Bahia, rakibini 2 – 1 ile geçerek bunalımlı yerden üstlere yükseldi.

bahis yap kazan

Bir diğer çılgın önemli maçta ise ligde üst sıralara tırmanma telaşı güden Cruzerio ile Botafogo çok mühim bir sınav verdi. Maç baştan sona kadar olukça stresli ve çekişmeliydi. Ancak her iki takım da gol atma başarısı gösteremeyince maç her iki yarıda da beraberlikle bitmiş oldu. Büyük riske girip yazdığımız ilk yarı ve ikinci yarı beraberlik tahmini de gerçekleşmiş oldu. Kuponumuzun servet değerine gelmesinde başrol oynadı.

Gelelim son maça. Sezona hedeflerinin çok altında başlayan iki önemli takım Coritiba ile Chapecoense takımları üst sıralara yükselme adına çok mühim bir maç yaptı. Maçın ilk yarıda bulduğu iki golle kazanmayı başaran Coritiba, rakibinin yükselmesini de engellemiş oldu. En az iki farklı ev sahibi kazanır tahminimiz rahat ve sorunsuz bir şekilde gelmiş oldu.