Bu Hafta da Kazandırdık!

LA Liga’da 34. hafta heyecanı 3 maç ile başladı. Bu 3 ile oluşturduğumuz kombinasyondan muhteşem bir oran yakaladık. Tam 21.28 değerinde oran veren kuponumuzu sizlerle paylaşıyoruz.

Kümede kalmak için amansız bir mücadele veren Sporting Gijon zirveye yaklaşmaya çalışan Espanyol ile hayati bir maç oynadı. İki takımda kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Biz bu maçta çekişmenin üst düzeyde olacağını ve maçın beraberlikle tamamlanabileceğini düşündük. Düşündüğümüz de gerçekleşti.

Bir diğer küme düşme hattını ilgilendiren maçta Granada evinde Malaga ile karşılaştı. Bu maçında Gİjon-Espanyol maçı kadar stresli ve gergin geçeceğini, bu nedenle maçta 2,5 gol barajının aşılamayacağını tahminledik. Misafir takım Malaga maçı 2-0 kazanarak Granda’nın hayallerini suya düşürdü.

Haftanın zirve yarışı açısından en önemli maçlarından birinde Atletico Madrid ve Villareal’i ağırladı. Ezeli rakiplerin rekabetinde büyük bir sürpriz yaşandı ve 3.’lüğünü korumak zorunda olan Atletico Madrid uzun süre sonra evinde yenilmenin şokunu yaşadı. Bu yenilgi 3. çekişmesini başka bir boyuta taşıdı. Biz Atletico Madrid’in zor bir maç oynayacağını ve maçta en fazla 1 gol olacağını düşünerek 0-1 gol aralığında tahminde bulunduk. Kuponun en yüksek oranını da elde etmiş olduk.