Elemelerde Kolombiya ve Paraguay Kozlarını Paylaşıyor

Kolombiya Paraguay bahis

Kolombiya – Paraguay
Tarih: 06/10/2017
Saat: 02:30
Stat: Metropolitano Roberto Melendez Stadyumu

Dünya Kupası 2018 elemeler Güney Amerika grubunda bitime sadece 2 maç kaldı. Bu maçlardan en kritik olanlarından birinde Kolombiya ile Paraguay karşı karşıya geliyor.

MAÇI KİM KAZANACAK?

Kolombiya 26 puanda ve grubu ilk 4 içinde bitirip bir üst tura çıkmak için kendisinden 3 puan geride 7. sırada olan Paraguay’ı ağırlayacak. Kolombiya kazanırsa son maçlara kalmadan bu hedefine ulaşmış olacak. Paraguay kazanırsa işler karışacak ve gruptaki diğer karşılaşmalara göre yeni senaryolar oluşacak. Her iki takım içinde çok ama çok önemli bir maç. Her iki takımda kadrosunda çok değerli yıldızları barındırıyor.

Ev sahibi Kolombiya’nın bu dev maça David Ospina, Cristian Zapata, Santiago Arias, Frank Fabra, Davinson Sanchez, Carlos Sanchez, Edwin Cardona, Abel Aguilar, James Rodriguez, Juan Cuadrado, Radamel Falcao 11’i ile çıkması muhtemel. Paraguay’ın ise bu final niteliğindeki maça Antony Silva, Jorge Moreira, Gustavo Gomez, Junior Alonso, Paulo da Silva, Victor Caceres, Cristian Riveros, Oscar Romero, Lucas Barrios, Angel Romero, Miguel Almiron 11’i ile çıkması bekleniyor.

Maçın favorisi evinde Kolombiya. Kadro kaliteleri Paraguay’a oranla çok daha iyi. Ancak Paraguay varını yoğunu ortaya koyacaktır. Stresli ve gergin bir maç gol sayısını düşük tutacaktır.