İrlanda Cumhuriyeti – Danimarka Play-off 2. Maç Tahmini

İrlanda Cumhuriyeti – Danimarka bahis

İrlanda Cumhuriyeti – Danimarka
Tarih: 14/11/2017
Saat: 22:45
Stat: Aviva Stadyumu

Dünya Kupası yolcuları bir bir belli olmaya başladı. Avrupa elemelerinde play – off’lara kalan takımlardan İrlanda Cumhuriyeti rövanş maçında evinde Danimarka’yı konuk ediyor.

MAÇI KİM KAZANACAK?

Danimarka’da oynanan ilk maçta çekişme hat safhadaydı ve iki takım da kontrolü fazla elden bırakmadı. Böylelikle maçtan gol sesi çıkmadı ve iş rövanşa kaldı. Şimdi 0 – 0’ın rövanşında tarihi bir 90 dakika ile karşı karşıyayız.

İlk maç son zamanların en centilmen karşılaşmalarından biri oldu. Maçta hiç sarı kart ve ya kırmızı kart çıkmadı. Oyun fazla durmadı. İki takım da son dakikalarda oyuncu değişikliklerine başvurdu.

İrlanda deplasmandan beraberlikle döndüğü için sahasında daha avantajlı olduğunu biliyor. Ancak her türlü gollü beraberlikte Danimarka’nın bileti alacağını iyi biliyorlar. Bu nedenle çok dikkatli olmak zorundalar. Danimarka işi penaltılara götürmemek için bir şekilde gol bulmak isteyecektir.

MUHTEMEL İLK 11’LER

Gelelim muhtemel 11’lere. Ev sahibi İrlanda Cumhuriyeti’nin Darren Randolph, Cyrus Christie, Ciaran Clark, Stephen Ward, Shane Duffy, Robbie Brady, James McClean, Callum O`Dowda, Jeff Hendrick, Harry Arter, Daryl Murphy 11’ini bozması beklenmiyor.

Danimarka’nın ise ilk maçtaki dengeyi korumak adına aynı Kasper Schmeichel, Simon Kjaer, Peter Ankersen, Andreas Bjelland, Stryger Larsen, William Kvist, Thomas Delaney, Christian Eriksen, Pione Sisto, Nicolai Jörgensen, Andreas Cornelius 11’ini sahaya sürmesi bekleniyor.

İlk maç gibi az gol bekliyoruz. 0 – 1 gol aralığı muhtemel. Beraberlikle bitip uzatmalara gidebilir.