Avrupa’da Transferlerde Son Gelişmeler

avrupada transfer haberleri ve bahis

Avrupa piyasasında transfer sezonun bitmesine ay gibi kısa bir süre kaldı. Bu yaz hiç olmadığı kadar çok paralar harcandı. Astronomik rakamlar havada uçuştu. Ama görünen o ki bu çılgınlık henüz durulmuş değil. Birçok ülkeden gelen transfer söylentileri yeni bomba ve rekorların yolda olduğunu gösteriyor.

Adı uzun süre Real Madrid ile anılan Monaco’nun genç yıldızı Mbappe asıl tercihinin Paris Saint Germain olduğunu söylemiş. Bunda en büyük payın Neymar ile aynı takımda olmak ve Paris’te yaşamak istemesi olduğu söyleniyor. Dünya rekoru kıran PSG yönetimi ise Mbappe için takımına 155 milyon Euro gibi ikinci rekor olacak bir teklif sunmaya hazırlanıyormuş. Neymar’dan sonra Mbappe transferi de gerçekleşirse PSG uzun zaman kırılamayacak bir rekorları elinde tutmuş olacak.

Neymar’ı PSG’ye kaptıran Barcelona ise bu boşluğu Dortmundlu Dembele ile doldurmayı planlıyormuş. Ancak bu durumu fırsat bilen Dortmund yönetimi, Barcelona’dan 150 milyon Euro talep etmiş.

Bonservisi elinde olan Zlatan İbrahimovic için Manchester United yeni bir görüşme ayarladı. Anlaşma sağlanırsa Zlatan yeniden Manu formasıyla sahada olacak.

Juventus Barcelona’dan Segio Roberto ile ciddi şekilde ilgileniyormuş. Transferin gözü aç takımlarından Chelsea ise listesindeki pek çok isim ile sıkı pazarlıklara devam ediyor.

Arsenal’den Alex Oxlade-Chamberlain, Tottenham’dan Danny Rose, Everton’dan Ross Barkley, Juventus’tan Alex Sandro bu isimlerden birkaçı. Real Madrid ise Belçikalı dünya yıldızı Eden Hazard için nabız yoklamaya başladı.

Yakın bir zamanda Neymar çılgınlığını unutturacak yeni bir bomba bekleniyor. Bakalım hangi takım hangi yıldızı alarak gündemi değiştirebilecek.