Chelsea Taraftar TV sunucusu Sophie Rose, bu sezon beklenenin altında sonuçlar alan Chelsa'nin teknik direktörü Antonio Conte'yi istifaya davet etti. Instagram'da 82 bin takipçiye sahip olan Rose " Açıkçası b..k gibi bir sezondu" şeklinde sert bir ifade kullanarak Conte...
NBA 2018 Play off maçlarında ilk tur sona erdi. YouWin analiz olarak 1. tur maçlarına Caps gözlüğüyle baktık İşte NBA Caps serisi  ve play off maçları hikayeleri.
Paralimpik sporcu Brenna Huckaby, hayata sıkı sıkı sarılan biri. Sporun insanın kendisini seksi hissetmesini sağladığını söyleyen güzel sporcu, "Herkes seksi hissetsin" diyerek hayata hem meydan okuyor hem de onunla barışıyor. İşte Brenna Huckaby...
NBA, maçlarında yaşanan heyecan ve etkileyici basketbol kadar ilginç anları da barındırıyor. Youwin analiz olarak NBA Caps Youwin serilerimizi başlatıyoruz. Keyfini çıkarın.
Her yıl İstanbul'da düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Kupası 2018 yılında 23 Nisan - 29 Nisan tarihleri arasında olacak. Bu yıl da turnuvaya dünyaca ünlü kadın tenisçiler katılıyor. İşte BNP Paribas İstanbul 2018'e katılan yıldızlardan bazıları.