Roman Neustadter’a Çılgın Bonservis Teklifi

fenerbahçe haberler

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı Rus futbolcu Roman Neustadter, bu sezon başı gösterdiği başarılı performans ile bir anda kıymete bindi.

Simon Kjaer’in satılmasıyla kendisini bekleyen savunmadaki önemli sorumlulukları yerine getirmeyi başaran ve Fenerbahçe’ye yeni imza atan teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözüne giren Neustadter için Rus futbol takımı Spartak Moskova’dan 2 kez transfer teklifi gelmişti.

3 milyon Euro ile kapıyı açıp sonradan 5 milyon Euro’ya kadar fiyat yükselten Spartak Moskova, transfer sezonun kapanmasına az bir süre kalması nedeniyle kesenin ağzını iyice açtı.

Son olarak Neustadter için 8 milyon Euro gibi çok ciddi bir rakam önerilmiş. Finansal fair – play ile başı belada olan Fenerbahçe için oldukça cazip bir teklif gibi görünüyor. Yönetim kısa sürede Spartak Moskova kulübüne bir cevap vermeye hazırlanıyor.

Diğer yandan transfer teklifi 8 milyon Euro’ya yükseltilen oyuncu için Spartak Moskova’nın eski oyuncularından Titov ”Bu oyuncuyu sakın transfer etmeyin” deyince ortaya garip bir durum çıktı.