Selahattin Aydoğdu Bu Kez Heykeliyle Gündemde!

Selahattin Aydoğdu heykeli

Yakın bir süre önce Fatih Terim ile yaşadığı kavga ile gündeme gelen Selahattin Aydoğdu şimdi ise ‘’heykeli’’ ile gündemde!

Günlerce manşetleri süsleyen mekan basma olayının ardından Fatih Terim uzun süre sessiz kalmış, sonrasında ise Milli Takım Teknik direktörlüğünden istifa etmişti.

Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümü öğrencisi bir grubun yaptığı heykel, öğrenciler tarafından müşterilerin, çalışanların ve etraftakilerin şaşkın bakışları altında Aydoğdu’nun Alaçatı’daki mekanının önüne bırakıldı. Heykelin üzerinde, “Türk futbolunun kaderini değiştiren adam Selahattin Aydoğdu” ifadesi yer alıyor. İfadenin tam ortasında yer alan ‘’Youwin’’ yazısı da dikkatleri çekti.

 ‘’BEKLEMİYORDUM’’

Youwin’in (Hepsibahis) desteği ile yapılan heykeli görünce çok şaşıran Selahattin Aydoğdu, “Böyle bir sürprizi hiç beklemiyordum, çok şaşkınım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Aydoğdu, heykelinin etrafında toplanan tatilciler ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

selahattin aydoğdu heykeli

Terim’le kapışan Selahattin Aydoğdu’ya heykel sürprizi videosu da geçtiğimiz hafta sonunun en dikkat spor magazin konularından biri oldu.