Süper Lig Maç Tahmin: Kayserispor – Fenerbahçe

Kayserispor – Fenerbahçe bahis

Kayserispor – Fenerbahçe
Tarih: 02/04/2018
Saat: 20:00
Stat: Büyükşehir Belediyesi Kadir Has

Milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın ardından gözler yeniden Süper Lig’deki süper şampiyonluk yarışına çevrildi. Şampiyonluk yarışının önemli aktörlerinden Fenerbahçe, muhakkak kazanmak zorunda olduğu çok kritik bir Kayserispor deplasmanına konuk oluyor.

MAÇI KİM KAZANACAK?

Fenerbahçe zaten çok zorlu bir süreçten geçti. Bu süreçte çok kritik kayıplar yaşadı. Ezeli rakibi Galatasaray ile arada olan 6 puanlık fark çok hassas dengeleri gösteriyor. Eğer fark bitime az kala 9’a çıkarsa şampiyonluk ipi çok uzaklaşacak. Bu nedenle bu sezon ligde iyi işler yapan ve güzel futbol oynayan Kayserispor’u mutlaka ama mutlaka yenmek zorundalar.

Kayserispor zirvenin önemli yarışçılarından ve en az Fenerbahçe gibi üst sıraları bırakmaya niyeti olmayan bir takım. Onlarda UEFA hedefliyor ve evlerinde istedikleri şey Fenerbahçe’yi yenmek. Bu nedenle çok stresli ve aksiyonlu bir maç olacak.

MUHTEMEL İLK 11’LER

Kayserispor’un bu kritik maça Vedat Karakuş, Tiago Lopes, Cristian Sapunaru, Oleksandr Kucher, Atila Turan, Şamil Çinaz, Deniz Türüç, Ryan Mendes, Stephane Badji, Umut Bulut, Artem Kravets 11’i ile çıkması bekleniyor.

Fenerbahçe’nin ise sahaya Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım, Şener Özbayraklı, Roman Neustadter, Martin Skrtel, Mehmet Topal, Mehmet Ekici, Nabil Dirar, Giuliano, Josef de Souza, Roberto Soldado 11’i ile çıkması muhtemel görülüyor.

Kayserispor evinde kolay bir lokma değil. Fenerbahçe moralsiz ve dağınık duruyor. Karşılıklı gol Fenerbahçe’nin maçları incelendiğinde ideal tahminlerden görülüyor.